× بستن تبلیغات
مارس
9
2018

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد

58 اسلاید در خصوص ویژگی های دموگرافیک ، سیاسی و اقتصادی کشور سوئد به عنوان مقدمه و اسلایدهای نظام سلامت و کارکردهای آن در کشور سوئد
دسته بندی علوم پزشکی
فرمت فایل pptx
حجم فایل 1936 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 58

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد

فروشنده فایل

کد کاربری 2106

وضعیت سیاسی كشور سوئد

تاریخچه:

سوئد كشور پادشاهی- پارلمانی می باشد، پادشاه حاكم كشور و رئیس دولت می باشد اما جایگاه وی به طورنمادین(سمبولیک) می باشد.

3 بخش مستقل در كشور سوئد وجود دارد:

vدولت محلی
v شورای محلی
vشهرداری

كه تمامی این 3 بخش در سیستم سلامت به نحو ی درگیر می باشند و اقداماتی را انجام می دهند.

انتخابات هر 4 سال یكبار در این 3 بخش مستقل صورت می گیرد، بعلاوه به غیر از این 3 بخش، بخشهای دیگر هم در سیستم سلامت دخالت دارند. در مجموع اهداف و سیاست ها در سطح ملی و دولتی تبعیین گشته ودر سطح محلی اجرا می گردد . دركشور سوئد مسئول فراهم آوری و تدارك خدمات سلامت، سطح ملی و دولتی می باشد.

خدمات اولیه سلامت:

üهدف از خدمات اولیه سلامتبهبود سلامت عموم مردم و درمان بیماری ها و آسیب های است كه به بستری شدن نیاز ندارد. خدمات اولیه سلامت مسئول راهنمایی بیماران در یافتن جایگاه حقیقی خود در سیستم سلامت می باشد.
ü بر اساس تصمیم دولت در سال 1995، تمام پزشكان دربخش خدمات اولیه باید متخصص این سطوح از خدمات باشند. بدین معنی است كه پزشكان خانواده یا پزشكان ناحیه ای مسئول ایجاد خدمات اولیه می باشند .
üولی درسطوح محلی و سازمانی این امر متفاوت می باشد،پزشكان عمومی درمان را برای بیماران ارائه می دهند ودر پیشگیری از بیماری ها توصیه های لازم را ارایه میدهند.

üدیگر پزشكان در سطوح پرستاری ، مامایی،فیزیوتراپی و زنان و زایمان مشغول به كار می باشند.

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد|ey14987

مطلب مورد نظر درباره ی 58 اسلاید در خصوص ویژگی های دموگرافیک ، سیاسی و اقتصادی کشور سوئد به عنوان مقدمه و اسلایدهای نظام سلامت و کارکردهای آن در کشور سوئد.

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد :: دانلود پرسشنامه

۳ روز پیش – پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد 58 اسلاید در خصوص ویژگی های دموگرافیک ، سیاسی و اقتصادی کشور سوئد به عنوان مقدمه و اسلایدهای نظام سلامت و کارکردهای آن در کشور سوئد …

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد|wl15450

همانطور که مشهاده می کنید فایل 58 اسلاید در خصوص ویژگی های دموگرافیک ، سیاسی و اقتصادی کشور سوئد به عنوان مقدمه و اسلایدهای نظام سلامت و کارکردهای آن در کشور سوئد.

پاورپوینت نظام سلامت در سوئد | framework

۳۰ بهمن ۱۳۹۶ – پاورپوینت نظام سلامت در سوئد: فروش جزوات و مقالات دانشجویی با عنوان پاورپوینت نظام سلامت در سوئد رسید. … [2017-09-29]: دانلود پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد نظام سلامت دریافت فایل پاورپوینت پاورپوینت مرز بین کشور ها (دانمارک و سوئد) تحقیق یهودیان سوئد و مصوبات جدید در این کشور پاورپوینت.

پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد | fox

۲۸ دی ۱۳۹۶ – پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد: Will my data increase with the file پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد? You can easily create special articles entitled پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد. Thanks in advance for purchasing پاورپوینت ارائه نظام سلامت کشور سوئد from our site. Can I provide a …

درباره نویسنده:

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات