× بستن تبلیغات
مارس
9
2018

تحلیل خرپا به کمک آباکوس

تحلیل خرپا به کمک آباکوس

این محصول از پروژه های دانشگاهی مرتبط با رشته مکانیک و عمران بوده، و برای پروژه درس های همچون مقاومت مصالح، استاتیک، تحلیل سازه و خرپا و مناسب می باشد
دسته بندی مکانیک
فرمت فایل zip
حجم فایل 1388 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 12

تحلیل خرپا به کمک آباکوس

فروشنده فایل

کد کاربری 9

فروشگاه الماس تقدیم میکند

پروژه مورد نظر تحلیل سوال 59 فصل اول کتاب مقاومت مصالح جانسون به کمک نرم افزار آباکوس می باشد. این تحلیل به وسیله المان های خرپا (Truss) انجام شده است، و سپس نتایج بصورت کامل برای تمامی اجزا خرپا خروجی گرفته شده است، مقادیر تنش ها، جابه جایی ها، نیروهای عکسل عملی و نیروهای هر عضوی تک تک خروجی گرفته شده و در فایل گزارش ارائه شده است. صحت حل از مقایسه مقدار تنش در عضو DF و نیروی عضو AD، مقادیر تئوری حل شده و مقادیر بدست آمده از نرم افزار مشخص می شود.

http://s6.uplod.ir/i/00773/hr4k1ixw500d.png

در این پروژه تمامی فایل های مربوط به آباکوس ارائه شده است و اگر هم گمان می کنید پروژه عددسازی باشد!!!!! کافیست شما آن را اجرا کرده و ران بگیرید تا از صحت جواب ها نیز مطمئن شوید، همچنین با داشتن فایل پروژه میتوانید تغییرات مورد نظر در بار شرایط مرزی و … ایجاد کنید و پروژه جدید تعریف نمایید، به عبارتی شما با خرید یک تحلیل های بسیار فراوان دیگری را خریداری نمودید! به راحتی بار های وارده، شرایط مرزی را تغییر دهید و دوباره ران انجام دهید و پاسخ ها را همان طور که در فایل ارائه شده تحلیل نمایید.

همچنین گزارش کاملی از پروژه ارائه شده است که در قالب ورد بوده و امکان ویرایش آن برای شما خریدار گرامی وجود دارد.

ضمنا به منظور اطمینان از خرید و جهت هرگونه سوال، مشاوره، پروژه های مشابه، کمک به شما پس از خرید در پروژه و …. میتوانید با ایمیل diamond.kknn@yahoo.com ارتباط برقرار کنید.

مدیر فروشگاه الماس

نمونه ای تحلیل های انجام شده که نشان میدهد خطای محاسباتی صفر است در زیر آمده است. جواب مسئله فوق مقدار تنش در عضو DF بود، همانطور که در زیر مشاهده میکنید بدون هیچ خطایی مقدار بدست آمده است.

http://s6.uplod.ir/i/00773/6t4sd4slo78o.png

همانطور که گفته شد برای همه المان ها و گره ها، تحلیل و بحث و نتیجه گیری انجام شده و پروژه ای کامل از این خرپا ارائه شده است.

فایل کامل پروژه، گزارش، فایل های نرم افزاری همه و همه فقط به قیمت یک پروژه!

فقط در

فروشگاه الماس

آپارات – تحلیل خرپا با آباکوس

تحلیل خرپا به کمک نرم افزار SAP2000 · سعیدبیگلری. 414 بازدید. -. 5 ماه پیش. سرویس اشتراک ویدیو. در آپارات شما قادر خواهید بود ویدئوهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از اخبار رویدادها اطلاع پیدا کنید. به آپارات بپیوندید. دیگر صفحات آپارات. تبلیغات · در رسانه ها · تماس با ما · به ما بپیوندید · پرسش های متداول · لوگوی …

تحلیل خرپا با آباکوس مدل کردن خرپا در آباکوس تحلیل خرپا …

آپارات – تحلیل خرپا با آباکوس مدل کردن خرپا در آباکوس تحلیل خرپا با ABAQUS.

آپارات – تحلیل خرپا در abaqus

آپارات – تحلیل خرپا در abaqus. … آموزش تحلیل تحلیل خرپا در برنامه آباکوس · وبسایت مهندس یار در … 97 بازدید. -. 1 ماه پیش. 2:02 · تحلیل خرپا در نرم افزار Ansys · مهندس برتر. 659 بازدید. -. 1 سال پیش … تحلیل خرپا به کمک نرم افزار SAP2000 · سعیدبیگلری. 437 بازدید. -. 5 ماه پیش. 2:50 · آموزش تحلیل استاتیکی خرپا (مقدمه).

تحلیل خرپا به کمک نرم افزار SAP2000 – آپارات

▶ 3:46

۱۶ مهر ۱۳۹۶
سعیدبیگلری تحلیل خرپا به کمک نرم افزار SAP2000 سازه ماکارونی , سعیدبیگلری.

تحلیل ارتعاشات خرپا در آباکوس | مرجع آموزش نرم‌افزارهای …

۱۹ فروردین ۱۳۹۵ – تعریف مودهای ارتعاشی در آباکوس، تعریف سطح مقطع تیر، ایجاد حلگر فرکانسی در آباکوس و اعمال شرایط مرزی ارتعاشی در آباکوس از پرکاربردترین مفاهیمی است که پس از مطالعه … در ادامه بحث آموزش مثال‌های پروژه‌محور نرم‌افزار آباکوس، با ما همراه باشید تا به کمک نرم‌افزار Abaqus به تحلیل ارتعاشی یک خرپا بپردازیم.

فرستادن دیدگاه

× بستن تبلیغات